Kėtu mund tė lexoni disa tekste kėngėsh dasme nga Rrethina e Kaēanikut.

Tė gjitha kėto tekste janė marrė nga libri "Kėngė dasme nga Rrethina e Kaēanikut" nga Mr Hajdar Loku. Pėr tė gjithė ata qė dėshirojnė ti marrin dhe ti publikojnė nė faqe tjera, le tė kenė repsektin pėr kohėn time dhe punėn e tjerėve, shkruani nga cila faqe vinė (p.sh. www.rapsodet.com ). prill 2007.

                                                                                                                                                                    

 

Faqja kryesore

Hit Counter