Fotografi nga Akademia pėrkujtimore Salih e Feriz Krasniqi, pėr 20 vjetorin e vdekjses sė Salih Krasniqit dhe 8 vjetorin e vdekjes sė Feriz Krasniqit. E mbajtur me 13 gusht 2007 nė Kuvendin Komunal nė Malishevė. Pėr tė gjithė ata qė dėshirojnė ti marrin dhe ti publikojnė nė faqe tjera, le tė kenė repsektin pėr kohėn time dhe punėn e tjerėve, shkruani ngacila faqe vinė (p.sh. www.rapsodet.com ). gusht 2007.

 

Video nga Akademia

Faqja kryesore

Hit Counter